Náves ve Čmelínech - První písemná zpráva pochází z roku 1384. Obec se nachází v nadmořské výšce 444 metrů. Na území žije 120 obyvatel.Čmelíny jsou propojeny s obcí Váska.
dančí obora - Obora Jarotinec se nachází u obce Čmelíny a uznána byla v roce 2000. Celková výměra činí 14 ha a jedinou chovanou zvěří je zde daněk. Jeho stádo čítá 14 kusů.
rozcestí u křížku, uprostřed pole na ostrůvku je Tojická hrušeň - třista let stará hrušeň Strom roku byla při orkánu Kyril 19.ledna 2007 vyvrácena. Znovu byla osazena roku 2014.
procházíme obcí Tojice - První písemná zpráva pochází z roku 1371. Obec se nachází v nadmořské výšce 344 metrů. Na území žije 90 obyvatel. Na návsi je kaplička, krámek a hospůdka U Pavouka už není. Mají však opravený obecní úřad, hasičárnu a místo setkávání u nutrií
náš průběžný cíl výpravy - nutrie v Tojicích - Místní nutrie si na návštěvníky natolik zvykly, že se nebojí přijít přímo až k vám, a doslova se dožadovat potravy. Z jednoho páru, který se tu usadil v roce 2002, se časem rozrostla rodinka, čítající několik desítek, až stovku kusů. Takže se nebojte, že by jich za vámi aspoň pár nepřišlo.
mám s nutriemi také jednu zkušenost. V roce 2015 jsem snimi v rámci dotačního programu také utkal. - Nutrie chtěly nový domeček,bednu na pečivo, posezení pro návštění a já nové internetové stránky pro turisty v Nepomuku. Nutrie v hlasování vyhrály.
Content will continue after the ad
Continue below for more content
- cancel the filter.

Delete photos and videos from the album

Select all photos or videos you want to delete and confirm the action.

Title

nutrie

Description

Period

Statistics

  • 50 photos
  • 7 likes

Categories and tags

Settings

Public album

Anyone can see the album.

Available only for 18+

Only people who have confirmed their coming of age can see the album with 18+ content.

Hidden album

Only people who know the exact address of the album can see that.

Locked album

Only people who enter the code you set can see the album.

Report album

Photos and videos with comments

Zima nám pomalu končí, stejně jako jarní prázdniny školákům. Dejte sbohem zimě a vytvořte si fotoknihu nebo jiný fotoprodukt jako vzpomínku na proběhlé zážitky. 15% sleva platí na všechny dárky z fotek po zadání kódu: Jarnaky.
S kódem: Jarnaky Akce platí do 23. 3. 2023
Získat slevu

Create photo gifts

From albums and photos on Rajče or even from a computer disk; you can easily and quickly create various photo gifts for yourself or your friends.

Advertisement

Other albums by the author

Similar albums

Continue browsing

If you like the album…

You can also share the album

Play slideshow Stop
TIPYou can also save changes by proceeding to the next photo or video and deleting them with the ESC key.
Add tags to your description (e.g. #wedding #travel) so more people will see the photo or video.
nutrie
Comments Add